Kozmetika
O SLUŽBE

OMLADZUJÚCA MASÁŽ PLETI A DEKOLTU

Je výborná v predchádzaní vzniku vrások a nádherne rozjasňuje pleť. Tiež vhodná pri vačkoch pod očami, čím docielime lepší odtok lymfy a výsledkom je veľmi svieži vzhľad. Ku každej pleti pristupujeme individuálne a podľa toho vyberáme vhodný druh masáže.

 

ČISTENIE PLETI

Pri ošetrení používame naparovanie jemnou saunou na tvár. Pre pleť je to prirodzený spôsob, pomocou ktorého sa rýchlo otvoria póry. Čistenie je potom účinnejšie a efektívnejšie. Po čistení sa aplikuje dezinfekcia,čistiaca maska. Pri ošetrení používame ozonizér, ktorý sťahuje póry a zápal. Naším cieľom je vyriešiť problém s akné a docieliť krásnu zdravú pleť. Zákazníkovi následne poradime, ako ošetrovať pleť v domácom prostredí.

 

 

DEPILÁCIA

Depiláciou sa zbavíte neželaných chĺpkov na obdobie dvoch až troch týždńov. Vykonávame ju pomocou teplých voskov. Pokial chcete trvalé odstránenie,odporúčame vám laserové ošetrenie ktoré nájdete v sekcii laserová terapia.

 

OBOČIE A MIHALNICE

Úprava obočia: upravíme vám obočie pre váš kompletný image. Farbenie obočia: používame veľkú škálu farieb, takže farbu obočia dokážeme prispôsobiť odtieňu pleti a farbe vlasov.
Farbenie mihalníc: používame kvalitné farby s nízkym obsahom peroxidu, ktoré značne znižujú podráždenie očí.